Услуги

«WELCOME summer» Новий курортний комплекс «WELCOME summer» розташований в Затоці Одеської області.
Відпочинок на Будакській косі, між морем і лиманом, приваблює туристів зі всієї України, а також іноземців. Затока славиться прекрасною інфраструктурою та умовами для різноманітного, цікавого проведення часу. Тут знайдуть для себе заняття любителі водного спорту і дискотек, а також ті, хто любить спокій і тишу.

Послуги в готелі

Басейн Навіщо потрібен басейн, якщо поруч – море? Виявляється, дуже потрібен!
Що робити, якщо ви приїхали на курорт, а на морі – шторм, і купатися заборонено?
Або вода ще не прогрілася, плавати в ній некомфортно, а перенести відпустку немає можливості?
Якщо в готелі є басейн, ви не залежите від погоди на морі, від температури води і можете в будь-який момент вийти поплавати в басейні поряд з корпусом. Біля басейну до послуг гостей зручні шезлонги, тіньові навіси.
Тут можна засмагати або просто насолоджуватися свіжим повітрям і релаксом. Для гостей «WELCOME summer» відвідування басейну входить у вартість номера.
Пляж Відпочиваючи на морі, не хочеться витрачати час на те, щоб дістатися до берега. Краще всього, якщо море – поруч, і не просто дике узбережжя або закута в бетон набережна, а комфортний, доглянутий пляж.
Шанувальники пляжного відпочинку знають, що найкращі пляжі для розслабленого відпочинку – піщані.
На них зручно не тільки лежати, але і грати в пляжні ігри, наприклад волейбол. Крім того, саме на піщаному пляжі краще всього буде дітям: вони не поранитися об каміння або ракушняк і зможуть бавитися і будувати піщані замки.
Власний піщаний пляж – гордість «WELCOME summer»!
Наш курортний комплекс розташований на другій лінії, всього в 150 м від моря, а значить, вийшовши з кімнати, ви опинитеся на пляжі всього через пару хвилин!
На пляжі «WELCOME summer» для наших гостей: рушники – вам не доведеться везти їх з будинку, займаючи місце у валізі; лежаки – декому подобається лежати на піску, але в розпорядженні тих, хто звик до зручностей, завжди будуть зручні шезлонги; тіньові навіси – дозволять вам перебувати на пляжі і приймати повітряні ванни, не побоюючись обгоріти на сонці.
Пляж регулярно прибирається і повністю обладнаний для вашого комфортного відпочинку.
Анімація У комплексі «WELCOME summer» створені всі умови для комфортного відпочинку з дітьми. На піщаному пляжі дітлахам зручно бігати і грати, а якщо набридло купатися можна відвідати дитячий майданчик.
Ми розуміємо, як важливо робити дитячий відпочинок цікавим та різноманітним, тому в нашому комплексі працюють аніматори, з якими маленьким гостям не буде нудно!
Діти зможуть не тільки розважитися, але і дізнатися нове про навколишній світ і піднести в подарунок батькам вироби, виготовлені на майстер-класі.
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
TravelLine: Аналитика