Система онлайн бронювання

Про готель - Welcome Summer Затока

Готель WELCOME summer Затока Новий курортний комплекс «WELCOME summer» розташований в Затоці Одеської області. Відпочинок на Будакській косі, між морем і лиманом, приваблює туристів зі всієї України, а також іноземців. Затока славиться прекрасною інфраструктурою та умовами для різноманітного, цікавого проведення часу. Тут знайдуть для себе заняття любителі водного спорту і дискотек, а також ті, хто любить спокій і тишу. Чому варто відпочивати у нас? Комплекс «WELCOME summer» знаходиться на другій лінії, всього в 150 метрах від моря. Готель зовсім новий. Це означає, що не буде старих меблів, косметичного ремонту старих номерів та корпусів. Все побудовано з нуля у відповідності з сучасними стандартами для забезпечення максимального комфорту відпочиваючих. «Welcome summer» – це упорядкована територія, нові будівлі і стильні, зручні номери з дизайнерським оформленням. У 2018 році прийняти відпочиваючих зможуть 64 номери. Але вже в 2019 році ми плануємо відкриття нового чотириповерхового корпусу з рестораном. 30 комфортабельних номерів на другому і третьому поверхах і 4 VIP-кімнати на четвертому будуть чекати відпочиваючих. До послуг наших гостей: нові комфортні номери для проживання; власний упорядкований пляж; басейн; дитяча анімація; харчування в ресторані; організований трансфер. Плануєте провести відпустку на Чорному морі? Приїжджайте до нас! Ваш відпочинок в «WELCOME summer» буде красивим та комфортним!

Умови проживання

1. Працюємо цілодобово та без вихідних. І без свят. 2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашій базі відпочинку. 3. No Smoking — це не просто табличка або нічого не варта прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли. 4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, кондиціонер, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.

Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 11:00
Скасування бронювання Ви можете скасувати своє бронювання, якщо у вас змінилися плани на відпочинок. Для скасування броні достатньо перейти по посиланню "Скасувати бронювання" у вашому листі підтвердження броні (якщо ви бронювали онлайн) або зв'язатися з відділом бронювання готелю за телефоном

Правила та умови

Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 20% вартості проживання. Правила скасування бронювання і повернення передоплати: При скасуванні бронювання більш ніж за 14 календарних днів до запланованої дати Вашого заїзду - оплата буде повернена в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на Ваш розрахунковий рахунок (карту) у гривні. При скасуванні бронювання менше, ніж за 14 календарних днів готель не повертає передоплату.

TravelLine: Аналитика